Dlažba imitace dřeva

Ptáte se, proč to, že zrovna dlažba v imitaci dřeva můžete být tou pravou volbou pro vaši podlahu? A proč by měl stěnu zdobit obklad napodobující dřevo? Proč rovnou dřevo? Je to jednoduché. Dlažba a obklady v imitaci dřeva dokonale napodobí vzhled dřeva, hledáte i výhody všech výhod dlažby či obkladu. Vypadá to, že není známo, ale vyděláváš i složitou hvězdu na dřevěnou podlahu či obklad - pečuješ o mezinárodních prostředcích a dáváš pozor na různé škrábance a jiné škody.

Obklady a dlažby v imitaci dřeva jsou tak reálné, že jen těžko rozeznáte rozdíl od opravdové dřeviny. Kromě barev imitující dřevo (a to včetně dostupných barevných přechodů) je také patrová struktura, která napodobuje letokruhy, nebo suky. Výsledný vzhled je pak opravdu jedinečný. Vaše dlažba je barvená iv hloubce, možná i při škrábání můžete použít domácí mazlíčky nebo její jedinečný vzhled nepřijdete. Obklady a dlažby v imitaci dřeva jsou dostupné v řadě provedeních, máte z nepřeberného množství vzorů, barevné varianty a souborů si můžete určitě vybrat.

Máte-li doma podlahové topení, je dlažba jasnou volbou. Je to jasný osvědčený materiál, který teplo dobře vede. A tak bude váš domov dobře prohřátý i v té největší zimě.

Hygiena je důležitá a dlažba i obklady se snadněji udržují v čistotě než opravdové dřevo. Není problém s omítkou, je třeba jej chránit proti chemikáliím. Přímo díky speciální povrchové bakteriální úpravě, bakteriím ohroženým na obkladu ani dlažbě udržet. To je dobrá zpráva zvlášť pro jedince se zajištěnou imunitou, ale i pro ty, co si potrpí na opravdu čistý domov.

Vaše dlažby a obklady jsou velmi odolné - a to jak proti vlhkosti, tak i možné proti ostrým drápkům vašich domácích mazlíčků.