Dlažba imitace kamene

Přejete si mít doma či v jiných prostorech inspirativní prostředí, které přímo vybízí ke kreativitě, motivuje k výkonům, k životu a působí radost?

Proč zvolit dlažbu imitace kamene?

Dlažby a obklady v imitaci kamene toto a mnohé další přednosti mají. Působí velice decentně, a to jak na stěně, tak na podlaze v rámci dlažby. Zároveň ale dýchají luxusem, a tak si připadá výjimečně každý, kdo navštíví tento zcela jedinečný prostor.

Dlažba či obklad v imitaci kamene má tu výhodu, že působí velice čistým a upraveným dojmem. To opět dodává místu na luxusu a významnosti. Uklizený prostor jistě vypadá a působí zcela jinak než takový prostor, který jednoduše ani čistě působit nemůže.

Snadná údržba

Další nespornou výhodou našich dlažeb a obkladů je jejich velkoformátová velikost. Spáry pak nepůsobí rušivě a vy si můžete vychutnat pohled zcela jedinečný a ničím nerušený. Samozřejmě, že spárám se úplně nevyhneme. Naše velkoformátová dlažba v imitaci kamene je však skvělá v tom, že je navržená tak, aby spáry mohly být zcela minimální. Díky tomu jsou téměř neviditelné a ani se v nich nezachytává tolik špíny, jak je tomu u obvyklých spár. Nejen díky tomu, že je jejich množství zredukováno na minimum, ale také proto, že jsou opravdu dokonale úzké.

Antibakteriální vlastnosti 

Co je další výhodou některých našich obkladů a dlažeb, je jejich ochrana PROTECT. Je to v podstatě antibakteriální povrch, který se nachází přímo ve vrchní vrstvě dlaždic a obkladů. Díky tomuto povrchu je zničeno až 99,9 % bakterií, přičemž tato účinnost neklesá opotřebením ani změnou klimatických podmínek. Přispějete tím k nezávadnosti vaší domácnosti, která nebude pouze působit čistým dojmem, ale doopravdy taková bude.

Nechte se unést na vlnách italského designu. Naše obklady a dlažby jsou navrhovány právě zde, v kolébce módy, vkusu a designu. Jsou vyráběny s tou největší péčí a z velmi kvalitních materiálů, což výrazně prodlužuje jejich životnost.